У Рівному з'явилася он-лайн карта міста

У Рівному з'явилася он-лайн карта міста

07.03.10 19:19 0 2436
Від сьогодні інтернет-простір м. Рівне поповнився ще одним ресурсом - віртуальною он-лайн картою міста map.rv.ua, на якій кожен відвідувач може позначити місце, яке є привабливим з точки зору туризму, бізнесу, або яке є просто цікавим для мешканців чи гостей обласного центру. Створена за допомогою сучасних технологій, інтернет-мапа дозволяє переглянути як план міста, так і супутникові фотографії м. Рівне.

- Це перша рівненська інтернет-мапа, яка дозволяє не тільки переглянути інформацію про місто чи знайти потрібну вулицю або будинок, а й дає змогу відвідувачам сайту позначити пам'ятку архітектури, місце відпочинку та й просто магазин або фірму для того, щоб її змогли знайти гості міста, або й самі рівняни. Крім того, ми інтегрували віртуальну мапу з порталом "Центр бізнесу м. Рівне", на якому користувачі сайту зможуть залишити відгуки про компанії, які представлені на map.rv.ua, - розповів один з піонерів інтернет-бізнесу на Рівненщині та власник сайту map.rv.ua Роман Стоянович, - Крім того, на відміну від багатьох інших, схожих за функціональністю ресурсів, додання компанії у віртуальну карту Рівного безкоштовне. Найближчим часом плануємо ввести таку ж туристичну карту всієї Рівненської області.

Як відомо, це не перше нововведення у рівненському інтернет-просторі, запропоноване Романом Стояновичем. В минулому році за його ініціативою було створено портал "Центр бізнесу м. Рівного" з можливістю створення інтернет-магазинів. Крім того, наразі на базі "Центру бізнесу" створено унікальну для нашого регіону пропозицію, а саме безкоштовну юридичну консультацію on-line спільно з компанією "Калька і партнери".
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 8)
Попередня новина: Янукович узгодив ...
Наступна новина: СБУ на Прикарпатті ...

КОМЕНТАРІ