У Тернополі відбулося Віче: «Сьогодні – Крим, а завтра – Україна? Стань на захист своєї держави!»

У Тернополі відбулося Віче: «Сьогодні – Крим, а завтра – Україна? Стань на захист своєї держави!»

03.05.10 15:37 0 1154
2 травня 2010 року з ініціативи ВО «Свобода» біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Тернополі відбулося Віче проти зрадницької ратифікація антиукраїнськими силами здачі української території Російському Чорноморському флоту. Близько тисячі свідомих українців прийшли висловити свій протест проти ганебного пакту здачі території України. У всенародному мітингу взяли участь голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, депутати різних рівнів – члени ВО «Свобода», представники громадських організацій. Під час Віче відбулося імпровізоване саджання на палю зрадника національних інтересів Яника.

«27 квітня 2010 року у „чорний вівторок” відбулася безпрецедентна зрада Української Держави. Ганебний "пакт Януковича-Мєдведєва", підписаний у Харкові, з найбрутальнішими порушеннями Конституції України та Регламенту, з бійками та кров’ю ратифікувала Верховна зРада України. Цей факт відбувся на фоні того, як представники донецького олігархічного клану розпочали цілеспрямоване плюндрування української історії, а Янукович на всю Європу в Парламентській Асамблеї заперечує Голодомор як геноцид українців, тим самим перекреслюючи мільйони безневинних жертв Голоду. Важко навіть уявити, що завтра зробить для знищення України режим Януковича. Свавілля нової влади перейшло межу, злочинно застосувавши кийки та сльозогінний газ проти власних громадян, що намагались відстояти суверенітет та незалежність – найдорожчий здобуток Української Нації. Зрадники повинні бути покарані!», - зазначив голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода» Михайло Головко.

«З ініціативи ВО "Свобода", 22 квітня 2010 року Тернопільська обласна рада ухвалила звернення до Конституційного Суду України, Генеральної Прокуратури України, Верховної Ради України з вимогою ініціювати усунення В. Януковича з поста Президента України в порядку імпічменту за вчинення державної зради у відповідності зі ст. 111 Конституції України. Депутати висловили свій протест, але хочу зауважити що за дане питання не голосували голови райдержадміністрацій, начальники управлінь обласної адміністрації та їх заступники, які є депутатами обласної ради від УНП, Нашої України та Єдиного Центру. Уже протягом певного часу під час таких національно важливих питань вони просто витягують карточки або виходять з сесійної зали. Хочу нагадати усім хто традиційно ліг під владу – ви в першу чергу народні обранці, котрі зобов’язані представляти інтереси громади, а не обслуговувати олігархічні клани.

Події, які зараз відбуваються у державі – є не що інше як окупація України олігархічними кланами. Повірте, не має різниці хто буде при владі чи олігархи – Януковича, чи ті ж самі олігархи – Тимошенко. Нам необхідна нова система влади із соціальною та національною справедливістю, згуртована під прапором української національної ідеї», - зазначив голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

«Україну чекає третя революція – національна і соціальна. Українці зметуть промосковську адміністрацію, яка тимчасово стала владою в Україні. Ми будемо боротися! ВО "Свобода" закликає усіх українців, незалежно від політичної приналежності, проявити свою громадянську позицію і зупинити тотальний наступ антиукраїнських сил. На наших очах Україну шматують на догоду Кремлю. Тільки усі разом ми зупинимо вакханалію і збережемо Україну.

Всеукраїнське об’єднання „Свобода” закликає до акцій протесту, громадської непокори, активного спротиву антиукраїнській владі, вимагає розпуску Парламенту та позачергових виборів до Верховної Ради України. Звертаємось до всіх, так званих, націонал-демократичних сил: БЮТ, НУНС, УНП, що складають більшість у 12-ти обласних радах України, які досі слухняно «мовчать» щодо «харківських угод», скласти депутатські мандати та таким чином очиститися від зрадників і припинити діяльність антидержавних рад! Будьмо гідними пам'яті наших предків, доля України залежить від нас! Не дамо посоромити кров мільйонів українців і захистимо Українську Державу!», - зазначив голова Тернопільської обласної ради, керівник секретаріату ВО «Свобода» Олексій Кайда.

Прес-служба Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 18)

КОМЕНТАРІ