Перевізники Рівного символічно поховали позапланові перевірки автотрансінспекції

Перевізники Рівного символічно поховали позапланові перевірки автотрансінспекції

02.07.08 16:28 0 5495
Cьогодні, 2 липня, перевізники Рівненської області влаштували символічне поховання позапланових перевірок, які, на їх думку, незаконно влаштовують працівники територіального управління Головавтотрансінспекції. Про це повідомив ЗІК.

Колона перевізників, яка складалася приблизно зі ста осіб вишикувалася в районі залізничного вокзалу. Все, як на справжньому похованні, – чорні пов‘язки, вінки. Згодом учасники заходу рушили до самого приміщення, де знаходитися автотрансінспекція, де провели імпровізований мітинг.

До мітингувальників вийшло керівництво Головавтотрансінспекції, але діалог, який відбувся між учасниками акції та чиновниками до порозуміння не призвів.

Припиняти перевірки інспектори не збираються. Кажуть, що їх роботу регламентують документи Міністерства траспорту та зв'язку. Тож тих, хто здійснює нерегулярні перевезення контролюватимуть і надалі. За словами керівника інспекції Володимира Горошка, у Рівному є кілька імпровізованих вокзалів, з яких відправляються маршрутки на Київ. Квитків, як він каже, у більшості з них не видають. А ці документи, за його словами, є одночасно й страховими полісами, які гарантують страховий захист пасажирів. Крім того, як переконаний Володимир Горошко, водії таких маршруток порушують швидкісні режими та вимоги щодо відпочинку, чим наражають пасажирів на небезпеку.

Закінчилася акція тим, що перевізники на знак протесту порвали ксерокопії ліцензій.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ