На території Рівненської та Тернопільської області пройшла найбільша в Україні військово-патріотична гра

На території Рівненської та Тернопільської області пройшла найбільша в Україні військово-патріотична гра

07.05.10 20:19 0 1049
З 1 по 4 травня на межі Тернопільської та Рівненської областей вже увосьме відбулася найбільша в Україні теренова гра «Гурби-Антонівці-2010», організатором якої виступає громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». Гра традиційно проходить на терені недалеко від села Антонівці та урочища Гурби, де в травні 1944 року відбувся найбільший бій в історії Української Повстанської Армії. Саме біля с. Антонівці знаходився штаб групи УПА «Південь», нині на тому місці діє музейний комплекс.

Щодо самої гри, то вона видалася дуже динамічною, а перемогу в ній отримав курінь «Червоні», (Тернопільська, Сумська, Харківська та Івано-Франківська області) який буквально в останній день гри зміг захопити прапор супротивника – куреня «Жовті» (Львівська, Київська, Рівненська, Волинська, Запорізька, Житомирська, Миколаївська), а у вирішальному бою розбити його.

Попри безкомпромісний характер боротьби, бійці обох куренів залишилася суперниками тільки на полі бою, а після гри браталися і дякували одне одному за гру.

Під час закриття гри представники Ради Вищих Спостерігачів провели нагородження кращих вояків, вітали іменинників, дякували учасникам гри за проявлений характер.

Про це повідомила прес-служба МНК
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 5)
Попередня новина: Рівненському УБОЗу – 19 ...
Наступна новина: На Рівненщині протягом 8-9 ...

КОМЕНТАРІ