У Волинській облраді формується нова коаліція

У Волинській облраді формується нова коаліція

10.05.10 16:31 0 1572
Парламентська "хвороба тушок" заражає і місцеві ради. Спроби переформатувати найвищий представницький орган краю "під Януковича" та його "губернаторського" ставленика Бориса Клімчука розпочались і на Волині. Першим кроком стало проголошення створення нової депутатської групи "Волинська ініціатива", до складу якої увійшли 17 депутатів.

Прикметно і симптоматично, що до складу "Волинської ініціативи", окрім депутатів від Партії регіонів, Блоку Литвина, СПУ та Блоку Бориса Клімчука "Рідна Волинь", увійшли представники депутатських фракцій "Наша Україна" (більше третини фракції) та УНП. Всього таких "тушок" із так званих "демократичних" фракцій у Волинській обласній раді назбиралося 8. Зокрема це:

– ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан (фракція "Наша Україна");

– начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Михайло Попович (фракція "Наша Україна");

– головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко (фракція "Наша Україна");

– голова Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктор Гупало (фракція "Наша Україна");

– голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Валентин Скуба (УНП);

– екс-голова Старовижівської райдержадміністрації Микола Бащук (фракція "Наша Україна");

– директор ТзОВ "Прогрес" (Володимир-Волинський район) Анатолій Вітрук (фракція "Наша Україна");

– генеральний директор ТзОВ "Гербор-Холдинг" (м.Володимир-Волинський) Олег Борбелюк (фракція "Наша Україна").

Доречно зауважити, що жоден із цих депутатів не віддав свого голосу за звернення Волинської обласної ради проти укладених у Харкові домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим і підписаної угоди щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму.

На думку "Свободи", наступним кроком буде вербування в цю "коаліцію тушок" депутатів обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, після чого буде вчинено спробу звільнити голову обласної ради і поставити на це місце "свою людину". Це означає, що Янукович та його підлеглі прагнуть тотальної влади, у т.ч. і на Волині. ВО "Свобода" закликає депутатів місцевих рад не піддаватися на тиск нової влади і не зраджувати своїх виборців. Не варто забувати, що обранець громади несе не тільки юридичну та політичну, а й моральну відповідальність перед тими людьми, які їх обирали.

Про це повідомили у прес-службі Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 14)
Попередня новина: В Івано-Франківську ...
Наступна новина: У Рівному втопився чоловік

КОМЕНТАРІ