В Калуші на Івано-Франківщині  відбувся чемпіонат  України з пауерліфтингу  та жиму лежачи

В Калуші на Івано-Франківщині відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи

17.05.10 22:39 0 1972
Як повідомили у відділі з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, тернопільська команда показала на змаганнях прекрасні результати.

Так, чемпіоном України у ваговій категорії до 125 кг став заступник начальника головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Побер. Власним прикладом він надихнув молодих спортсменів на жагу до боротьби і перемоги.

Варто зазначити, що змагання були етапом підготовки до Чемпіонату Європи з пауерліфтингу, який відбудеться 24-29 травня у Відні (Австрія). Як заявив Ігор Побер, він обов’язково візьме участь у цьому престижному турнірі.

Також переможцями чемпіонату України з пауерліфтингу та жиму лежачи в Калуші серед дорослих стали Олег Вихованець та Павло Осадчук, а серед дітей – Андрій Палихата, Петро Скульський, Роман Теслюк, Тарас Кузів, Віталій Тицька, Давид Пкін, Володимир Гумен і Володимир Богач.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.