Міністр фінансів: З 6 областей тільки Чернівецька освоїла кошти на відбудову зруйнованих повінню об’єктів

Міністр фінансів: З 6 областей тільки Чернівецька освоїла кошти на відбудову зруйнованих повінню об’єктів

21.08.08 12:16 0 2550

Наразі немає проблем з фінансуванням ліквідації наслідків стихійного лиха, існують проблеми з використанням коштів у регіонах. Повідомив під час наради з питань ліквідації наслідків стихійного лиха Міністр фінансів Віктор Пинзеник.

За його словами, фінансування відновлювальних робіт у зоні стихійного лиха відбувається двома каналами: з Резервного фонду та за рахунок субвенцій, передбачених Законом про Державний бюджет. Так, за рахунок Резервного фонду розпорядженням Кабінету Міністрів передбачено фінансування в розмірі 789 мільйонів гривень, відкрито асигнувань на суму 458,5 мільйона, при цьому використано лише 84,2 мільйона гривень. Залишки коштів на рахунках у постраждалих регіонах складають 338 мільйонів гривень.

Міністр також повідомив, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів про виділення коштів для проведення невідкладних робі у зоні стихійного лиха, відкрито асигнувань на суму 145 мільйонів гривень, з яких витрачено 54 мільйони і 91 мільйон гривень ще залишається на рахунках у регіонах. На покриття збитків сільськогосподарських підприємств відкрито асигнувань на суму 58,5 мільйона гривень, витрачено 28 мільйонів гривень, залишок коштів становить 30 мільйонів гривень.

За словами Віктора Пинзеника, на відбудову об’єктів житлово-комунального господарства виділено асигнувань на суму 42 мільйони, витрачено лише 2 мільйони 140 тисяч гривень. „Єдина область, яка використала ці кошти – Чернівецька, решта із шести областей не використали жодної копійки”, – сказав Віктор Пинзеник.

Міністр фінансів зазначив, що така ж ситуація і з фінансуванням інших напрямків ліквідації наслідків стихії у регіонах, тому він доручив Держказначейству та департаментам Міністерства фінансів провести роз’яснювальну роботу з місцевими фінансовими управліннями і допомогти їм розв’язати проблеми, пов’язані з використанням коштів, виділених Урядом.

 

прес-служба Кабміну

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Сьогодні в ...

КОМЕНТАРІ