У Львові на церковному подвір'ї відкрили дитячий майданчик

У Львові на церковному подвір'ї відкрили дитячий майданчик

07.07.08 15:40 0 3528
Цієї неділі у Львові на вулиці Новознесенській урочисто відкрили дитячий майданчик, облаштований за ініціативи та сприяння депутата Львівської міської ради від ВО "Свобода" Яромира Самагальського, про це повідомили JeyNews в прес-службі ВО "Свобода".

Майданчик з яскравими пластмасовими гойдалками та будиночком, які одразу ж облюбувала малеча, розташували в дуже затишному куточку - на подвір'ї Новозесенської церкви. Отець Зиновій, який одразу після Служби Божої святив дитячі гойдалки, висловив сподівання, що патріотичне Знесіння, яке в давнину послало чимало своїх синів у лави УПА, благословенне за пережиті страждання. На стіні Новознесенської церкви досі видно сліди німецької бомби з часів другої світової війни.

При церкві другий рік поспіль діє катехитичний дитячий садок, тож майданчик не стоятиме порожнім. Приходимуть і вихованці з дитячої установи №14 - для них у зручному місці зробили хвіртку. На відкритті священик надав слово Яромирові Самагальському. Депутат-свободівець пообіцяв, що разом зі своїми побратимами й надалі опікуватиметься львівськими дітлахами. Ще у цьому році відкриватимуть дитячий майданчик на вулиці Новознесенській - Молочній. Наступного року депутати-свободівці також планують облаштовувати ігрові майданчики для дітей.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://jeynews.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Попередня новина: У Рожищенської та ...
Наступна новина: ФУТБОЛ. "Волинь" – ...

КОМЕНТАРІ