У Львові відбудеться канадсько-український будівельний симпозіум

У Львові відбудеться канадсько-український будівельний симпозіум

08.07.08 09:55 0 2884
Канадсько-український будівельний симпозіум відбудеться у Львові 10 липня, повідомляють організатори заходу.
У рамках симпозіуму відбудуться зустрічі представників українських та канадських підприємств, зацікавлених у міжнародному співробітництві, налагодженні тісних взаємовигідних економічних зв’язків, втіленні новітніх технологій у галузі будівництва та залученні іноземних інвестицій.
Українські бізнесмени зможуть поспілкуватися з канадськими колегами з компаній Capital United (виробництво рідкої гуми), NASCOR Advanced Building Technologies (будівництво), Phoenix Geophysics Ltd. (виробництво електророзвідувальної апаратури), SNC Lavalin (інженерно-будівельна компанія), Sprung Instant Structures (збірно-розбірні інженерні конструкції), CANEX Building Supplies (поставка матеріалів), Termodeck Canada (еко-будівництво).
Симпозіум проходитиме за підтримки Міністерства регіонального розвитку і будівництва України, комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики, Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року, Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади, Посольства Канади в Україні, а також Асоціації будівельних підприємств Львівщини.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://portal.lviv.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Громада Верховинщини: ...

КОМЕНТАРІ