"Рекітське сузір'я" засяяло на Івана Купала на Закарпатті

08.07.08 10:11 0 3444
Уже вп'яте мальовнича Міжгірщина покликала юні таланти на міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я-2008» , яке очолює відомий громадський діяч, журналіст і письменник Василь Тарчинець. Брало участь у ньому близько 300 учасників, у тому числі з країн близького та далекого зарубіжжя: Молдови, Польщі, Іспанії, США та Білорусі. Конкурсанти-школярі змогли проявити себе в номінаціях: поезія, проза, журналістика, малюнок, художнє фото та авторське музичне виконання.

У фестивалі взяли участь гості з-за кордону: почесний професор Малої академії літератури і журналістики Володимир Ковалик, поетеса Ольга Царицанська, керівник відділення МаЛІЖ у Польщі Петро Піпка. Приїхали , щоб поділитися досвідом і дати напуття майбутнім талантам, закарпатські письменники Петро Ходанич, Василь Густі, Василь Кузан, Андрій Дурунда. Тепло вітали учасників фестивалю народний депутат України наш земляк Станіслав Аржевітін та полтавчанин Микола Куль-чинський, до речі, голова журі номінації «поезія», керівники району.
На Коваликовому полі, що поблизу Рекіт, учасники фестивалю святкували і ніч на Івана Купала, що додало романтичності цій зустрічі представників різних поколінь і різних талантів. Це свято, яке запам'ятається, безперечно, своїми обрядами на все життя для юні, а для старших - стане відлунням молодості...
Приємною несподіванкою для гостей стала подорож по краю, організована за підтримки керівництва області та Між-гірського району на Синевир-ське озеро, водопад Шипіт.

Оксана Нірода, студентка відділення журналістики УжНУ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Громада Верховинщини: ...
Наступна новина: Дві відреставровані картини ...

КОМЕНТАРІ