Вперше 34 дітей Івано-Франківська цього літа оздоровлювалися в Австрії

Вперше 34 дітей Івано-Франківська цього літа оздоровлювалися в Австрії

26.09.08 17:08 0 1953
Цього року Івано-Франківськ вперше долучився до благодійного проету австрійської організації „Глобаль 2008”. Вона створена 12 років тому і фінансується за рахунок приватних осіб. Саме „Глобаль 2008” започаткувала програму „Діти Чорнобиля”. Основними напрямками програми є цільова фінансова допомога українським сиротинцям та лікарням, лікування особливо важкохворих дітей, а також їхнє оздоровлення.
Відтак, 34 дітей Івано-Франківська у складі 3-х груп цього літа оздоровлювалися в Австрії в містах Франкенфельд та Вайнбург. Відбір дітей, каже представник австрійського проекту „Глобаль 2008” Олег Остапович, суворо регламентований. Насамперед, за кордоном оздоровлюються біологічні, соціальні сироти та діти ліквідаторів ЧАЕС.
Згідно проекту, громада Австрії за свій рахунок зголошується прийняти українських дітей. Українська сторона зі свого боку оплачує лише їхню поїздку. Під час оздоровлення, діти отримують тут 3-х разове харчування, одяг, взуття, які вони обираюсь самі у будь-якому магазині Австрії, а також подарунки. Окрім цього, каже Олег Остапович, було проведено медичне обстеження дітлахів. Відтак, 4 дітей від австрійської сторони отримали окуляри для зору.
За словами самих дітлахів, вони літали на літаках над Альпами, ходили в аквапарк та лазили в підземних печерах.
Загалом, на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в органі опіки та піклування Івано-Франківського міськвиконкому перебуває 291 дитина. З них, 209 дітей знаходяться під опікою.

прес-служба МВК
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківську ...
Наступна новина: Стан охорони праці ...

КОМЕНТАРІ