У Рівному відбулися збори ініціативної групи зі скасування автономії Криму

У Рівному відбулися збори ініціативної групи зі скасування автономії Криму

29.09.08 11:22 0 1605

За повідомленням прес-служби Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Понад 200 осіб прийшли на збори ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму щодо скасування Автономії Криму та спеціального статусу міста Севастополя, що відбувся 27 вересня в актовій залі Будинку профспілок у Рівному. У роботі зборів взяли участь представники майже всіх районів Рівненської області та м. Рівного.

Учасники одностайно ухвалили рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму зі зміни статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя. Затверджено формулювання питання, що виноситиметься на Всеукраїнський референдум, та обрано ініціативну групу, якій доручається організація збору підписів громадян.

Як зазначив у виступі перший заступник голови РОО ВО "Свобода" Андрій Бортнік, існування автономії Криму в контексті збройного нападу Росії на Грузію та діяльність проросійських організацій на півострові є загрозою національній безпеці України, її територіальній цілісності.

За словами голови РОО ВО "Свобода" Степана Молчана, запрошення на збори отримали більшість представників національно-демократичних сил, однак вони одностайно проігнорували захід.

Збори ініціативних груп відбулися у всіх областях України та Автономній Республіці Крим.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Попередня новина: Луцькі студенти «не ...
Наступна новина: У Сімферополі комуністи не ...

КОМЕНТАРІ