У Сімферополі комуністи не дали «Свободі» ліквідувати автономію Криму

У Сімферополі комуністи не дали «Свободі» ліквідувати автономію Криму

29.09.08 11:25 0 1671
У неділю, 28 вересня, представники кримських організацій Комуністичної партії України, Прогресивної соціалістичної партії, Соціалістичної партії України, Російської громади Криму та «Русского блоку» зірвали спробу провести засідання ініціативної групи ВО «Свобода» з організації і проведення референдуму щодо скасування автономії Криму. Близько двох сотень осіб у першій половині дня перекрили вхід до Будинку офіцерів у Сімферополі, де мали пройти збори «Свободи». Правоохоронці розділили обидві сторони, але дрібні зіткнення між лівими і правими усе ж періодично виникали. Про це сьогодні, 29 вересня, повідомляє «Радіо Свобода».
Як йдеться у повідомленні, представники Кримського рескому Компартії України заявили, що їм вдалося зірвати проведення зборів з ліквідації автономного статусу Криму і примусити ініціаторів цього заходу покинути Сімферополь. Комуністи також закликали Президента і Генеральну прокуратуру України «припинити всі подібні провокації з руйнування автономії». «У випадку бездіяльності влади, її мовчання розцінюватиметься як пособництво у справі з підриву ситуації в Криму», – заявив перший секретар Кримського рескому КПУ Леонід Грач.

Натомість сьогодні прес-служба Кримської організації ВО «Свобода» повідомила, що установчі збори ініціативної групи для підготовки проведення всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя і внесення відповідних змін до Конституції і законів України у Сімферополі таки відбулися.

Як йдеться у повідомленні, у роботі зборів взяли участь 212 учасників – громадян України, що мешкають на території Автономної Республіки Крим. Було обрано ініціативну групу та підготовлено необхідні документи для подання до Сімферопольської міської ради відповідно до Закону України про Всеукраїнський референдум.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ