Ужгород: Підростає юна зміна закарпатських художників

Ужгород: Підростає юна зміна закарпатських художників

30.09.08 08:00 0 2234
Магазин-салон "Закарпатська тайстра" стає дедалі більш відомим не тільки як місце, де можна придбати закарпатські сувеніри, а й як осередок культурно-мистецького життя Ужгорода.

Уже кілька років поспіль там постійно демонструють свої твори молоді митці. А днями зроблено експозицію робіт членів творчого дитячо-юнацького об'єднання "Малий Лувер" за результатами проведеного на Рахівщині пленеру.
За новими враженнями в Карпати зі своїм наставником і керівником Еммою Левадською їздило 11 юних обдаровань. Серед них учасники і переможці міжнародних, всеукраїнських та республіканських конкурсів-виставок Катерина Малько, Надія Кіс, Вадим Мацола, Андрій Хір, Артур Кльован, Данило Ковач.
Зокрема Катерина Малько посіла перші місця в номінації "декоративний живопис" на Міжнародному дитячо-юнацькому конкурсі "Срібний Дзвін" (2001 р.)та на Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі, присвяченому спадщині Т.Г. Шевченка (2002). Данило Ковач — переможець Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу "Срібний Дзвін" (2004 р.) у номінації "живопис". Вадим Мацола, стипендіат відомого Міжнародного благодійного фонду ім. В. Співакова, виборов 2-ге місце на конкурсі, присвяченому пам'яті 3. Баконія у номінації "живопис".
Свято мистецтва відбулося за ініціативи Е.Левадської та фінансової підтримки обласного управління молоді і спорту (нач. В. Фленько).
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 2)
Наступна новина: ХІІ конгрес Світової ...

КОМЕНТАРІ