Закарпатська міліція не запустить Луценка до приміщення УМВС

Закарпатська міліція не запустить Луценка до приміщення УМВС

30.09.08 12:30 0 1600
Сьогодні в Ужгороді з візитом перебуває міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Мета його візиту - презентувати реорганізацію закарпатської міліції, а простіше - звільнити її нинішнього начальника, кума Балоги Чепака.
Але балогівська команда просто так здавати свої позиції не бажає. Адже кілька місяців тому, коли Луценко пробував поміняти начальника міської міліції Ужгорода, то Чепак виступив з різкою критикою, а на представленні він разом з усіма присутніми міліціонерами покинув приміщення.
Вже зявилась інформація про те, що одним з судів призупинено дію наказу міністра щодо реорганізції Закарпатського УМВС.
Паралельно серед журналістів зявилась інформація, що з Мукачева везуть "мітингувальників", які перед стінами обласної міліції мають показати Луценку любов закарпатців до начальника міліції Чепака.
Враховуючи, що без міліцейського прикриття "Барві" буде дуже важко провертати свої оборудки в області, можна очікувати будь-яких несподіванок - аж до недопуску міністра в приміщення міліції. Для прикладу, акридитацію журналістів на прес-конференцію проводили за київським номером телефону в прсе-службі міністерства, а прес-служба обласної міліції навіть не задіювалась.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://zakarpat.info
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 7)

КОМЕНТАРІ