Студентське самоврядування в Україні: реалії та перспективи

Студентське самоврядування в Україні: реалії та перспективи

03.10.08 15:00 0 1868
3 жовтня в приміщенні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочала роботу Міжнародна конференція органів студентського самоврядування. У її відкритті взяли участь лідери молодіжних організацій та органів студентського самоврядування з вищих навчальних закладів України, гості з Німеччини, Польщі, Греції, Сербії, Іспанії, Пн. Ірландії. Як повідомила прес-служба ОДА, на конференції були присутні заступник голови – керівник апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Коржак, голова Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області Володимир Олійник, президент Української асоціації студентського самоврядування Анатолій Ігнатович, директор Інституту гуманітарної підготовки Ярослав Мандрик.


На відкритті наголошувалося на важливості ролі студентів у суспільно-політичному житті країни, підтримці студентського самоврядування з боку влади, зокрема, і в Івано-Франківській області.

Окремо обговорювалися проблеми, з якими в першу чергу зустрічаються студенти при створенні молодіжних організацій: відсутність законодавства, що регулює діяльність органів студентського самоврядування, недостатня фінансова підтримка, нерозуміння з боку керівників вузу та ін.

Метою конференції є активізація співпраці органів студентського самоврядування з адміністраціями навчальних закладів на засадах партнерства та співробітництва, а також посилення ролі органів студентського самоврядування як посередників у вирішенні питань навчання, дозвілля, соціального захисту студентської молоді.

Конференція триватиме з 3 по 5 жовтня.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Завантажений цигарками ...
Наступна новина: 8 жовтня відбудеться ...

КОМЕНТАРІ