Голова Закарпатської ОДА задоволений, що Чепак залишився на посаді

Голова Закарпатської ОДА задоволений, що Чепак залишився на посаді

08.07.08 12:41 0 2910
"Я задоволений, що у ситуації, що склалася в УМВС, вдалось все-таки знайти компроміс", - так прокоментував учорашнє рішення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка скасувати наказ про відсторонення від виконання обов’язків начальника обласної міліції Віктора Чепака голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші.

Як повідомили у прес-службі ОДА, про скасування наказу Юрій Луценко повідомив під час зустрічі з головою облради Михайлом Кічковським та заступником голови облдержадміністрації Михайлом Поповичем, яка відбулась після наради та прес-конференції в управлінні міліції.
"Обласна влада надзвичайно стурбована подіями навколо обласної міліції. Я переконаний, що в самій силовій структурі керівники повинні знайти компроміс. Найвищий посадовець держави, котрий відповідає за правопорядок, не має права порушувати закон. Я задоволений, що у цій ситуації вдалось все-таки знайти компроміс, адже від стабільної роботи міліції залежить, чи буде спокій на вулицях наших міст і сіл, - вважає Олег Гаваші. - Разом з тим, я ще раз хочу підкреслити: облдержадміністрація займала і займає чітку позицію щодо дотримання процедури призначення керівників: без погодження на місцях неможливе жодне призначення. Ми вже це проходили не раз. І, до речі, зрештою до нашої думки дослухались, бо на нашій стороні був закон. Ми не проти того, щоб керівниками у нас призначали мешканців інших областей. Головне, щоб це були професіонали і мали бажання працювати на розвиток краю і держави в цілому".

7 липня під час прес-конференції в УМВС України в Закарпатській області міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив про відсторонення на час службової перевірки начальника обласної міліції Віктора Чепака. Також він наголосив, що не має претензій до В.Чепака як до професіонала, однак, як міністр силової структури, не може допустити публічного опору. "Начальник управління Віктор Чепак використав особовий склад УМВС для демонстрації особливої точки зору і фактичного підриву єдиноначалля в такій структурі, як МВС”, - так прокоментував Юрій Луценко дії начальника управління МВС України в Закарпатській області Віктора Чепака.
4 липня Віктор Чепак за підтримки особового складу управління висловив протест проти наказу заступника міністра щодо кадрової реорганізації в обласному управлінні та призначення без його погодження нової людини на посаду керівника ужгородської міліції.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненські перевізники ...
Наступна новина: Вищоліговій жіночій ...

КОМЕНТАРІ