Ковель потопає у відходах

Ковель потопає у відходах

14.10.08 12:14 0 1934
На території міста Ковеля Державною екологічною інспекцією у Волинській області проведено перевірку виконання вимог природоохоронного законодавства з питань поводження з відходами. Встановлено, що питаннями прибирання території міста Ковеля і ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ займаються ККП «Добробут», РЖКП №1і №2. Основним порушенням на даний час є недотримання вимог природоохоронного законодавства щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у прес-службі Міністерства охорони навколишнього середовища України.

За порушення правил поводження з відходами і відсутність належного контролю за операціями поводження з ТПВ посадових осіб вищезгаданих підприємств притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Ковельській міській раді виставлено 4 претензії на суму 32 539 гривень.

Також на території Ковельського району проведені перевірки виконання вимог природоохоронного законодавства щодо користування надрами при розробці корисних копалин місцевого значення: Радошинського і Ковельського родовищ піску та Городилецького родовища крейди. Перевірками встановлено, що розробка родовищ проводиться на підставі спеціальних дозволів на користування надрами згідно погоджених річних планів розвитку гірничих робіт, приписи за результатами попередніх перевірок щодо усунення виявлених порушень виконані в повному обсязі. Основним порушенням природоохоронного законодавства на даний час є недотримання вимог природоохоронного законодавства щодо винесення в натуру меж гірничих відводів і земельних ділянок та збереження межових знаків на місцевості.

За невиконання правил охорони надр і вимог щодо охорони довкілля до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто двох посадових осіб на загальну суму 357 гривень.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ