Футболістки калуського

Футболістки калуського "Нафтохіміка" перемогли лідера Чемпіонату України

22.10.08 09:50 0 2774
Футболістки калуського "Нафтохіміка" перемогли лідера Чемпіонату України. Прикарпатські спортсменки обіграли суперниць з харківської команди «Житлобуд-1».

На початку гри досвідчені харків'янки заволоділи ініціативою, щоправда не надовго. Хвилин за десять гра вирівнялась і перемістилась у центр поля. На 32 хвилині після подачі зі штрафного Ольги Маслянко рукою у власному карному майданчику зіграла захисниця гостей. Сама Оля чітко реалізувала пенальті. Вже за 4 хвилини після розіграшу штрафного у карному майданчику найбільш спритною виявилась Вероніка Пьюа – 2:0. А ще через п'ять після прострілу одна з харків'янок зрізала м'яч у власні ворота – 3:0. У другому таймі гостям вдалося відіграти лише два м'ячі – 3-2.

Свій наступний поєдинок калуський "Нафтохімік" проведе у Чернігові, де 4 листопада зустрінеться з місцевою "Легендою". Суперниці з півночі України випереджають «Нафтохімік» лише на 3 очки.