Львівська облрада

Львівська облрада "звільнила" від сплати податків з доходів фізичних осіб сім’ї загиблої та постраждалої від нападу на "Ощадбанк"

08.07.08 13:59 0 3352

 

Сьогодні, 8 липня, на сесії Львівської обласної ради депутат Степан Кубів звернувся до голови Львівської обласної ради підтримати рішення про звільнення від сплати податку з доходів фізичних осіб, постраждалих від збройного нападу на відділення Львівської філії ВАТ "Ощадбанк". Депутати цю пропозицію підтримали, а також до проекту рішення було додано звернення до представників місцевих органів самоврядування за місцем прописки сімей постраждалих, щоб на сесіях відповідних рад також ухвалили рішення про звільнення від сплати податків з доходів фізичних осіб.

Степан Кубів повідомив, що унаслідок нападу на відділення "Ощадбанку", що на вулиці Городоцькій у Львові, загинула Лемішко Оксана Володимирівна 1982 р. н, а також була важко поранена касир Зінь Наталія Богданівна 1986 р. н. У результаті фатального випадку у сім’ї Лемішко залишилася 13-річна дитина, і ця сім’я на сьогодні не є матеріально забезпечена.

Також, щодо лікування Наталії Зінь, яка тривалий час перебувала в реанімації, потрібні кошти на продовження лікування та реабілітаційний період.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Лідер гурту «Мертвий ...
Наступна новина: На автодорозі «Долина-Хуст» ...

КОМЕНТАРІ