31 жовтня Луцьк чекає нашестя «нечисті»

31 жовтня Луцьк чекає нашестя «нечисті»

27.10.08 13:00 0 1793
31 жовтня у нічних закладах Луцька святкуватимуть Хелоуін.

Молодь обласного центру Волині до свята Хелоуін, або Дня усіх святих, почала готуватися вже сьогодні. За традицією попередніх років основна «тусовка» персонажів з «іншого світу» відбудеться у клубі «Майдан». Відвідувачам, які у ніч з 31-го жовтня на 1 листопада прийдуть у заклад переодягненими, за вхід не доведеться платити.

Молодь, що планує взяти участь у ночі, яку споконвіків вважали містичною, уже приготувала костюми. В основному планують переодягатися у відьом, вампірів, чортів та інших негативних міфічних істот. Учасники свята обіцяють всіх добряче налякати.

Довідка

Хелоуін (або День всіх святих), відзначають 31 жовтня. Сяткувати його почали прадавні кельти. Так вони відзначали прихід зими та нового року. Люди вірили, що страшними костюмами, масками та галасом відганяють нечисту силу. Обов’язковим атрибутом дійства був гарбуз із запаленою свічкою всередині. Зовсім недавно це свято відмічали лише в США та Канаді. В цих країнах на вулицях міст під час Хелоуіну можна було зіткнутися зі зграєю перевдягнених людей у вампірів, привидів, відьом, чарівників, ангелів та інших істот. Такі перебиранці, особливо діти, могли перестріти перехожих і вимагати у них солодощів. На сьогодні День всіх святих відзначає молодь багатьох країн світу
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Суддю Ківерцівського ...

КОМЕНТАРІ