Волинські освітяни обмінялися досвідом з німецькими

Волинські освітяни обмінялися досвідом з німецькими

12.11.08 20:00 0 1958
З 1 по 10 листопада представники Волинського національного університету імені Лесі Українки перебували у Німеччині. Така поїздка зумовлена запрошенням німецьких університетів і спілки «Мости в Україну». Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у прес-службі ВНУ.

Волинські педагоги відвідали вищі учбові заклади Німеччини. Там вони зустрілися з представниками місцевих компаній та наукових установ. Окрім того в екскурсію входила подорож різними закордонними підприємствами.

Першим вищим навчальним закладом, де побували представники ВНУ імені Лесі Українки, став університет у місті Білефельд. Як і у Волинському нацуніверситеті, там навчається 15 тисяч студентів. Цікавою нашим краянам видалася практика підготовки магістрів: навчання триває 2 роки, один з яких вони перебувають у інших університетах Європи й Америки, у Білефельдського закладу з ними підписані договори.

Не оминули волинські науковці і студентів, які на сьогодні перебувають на підприємствах Німеччини. Кінцевим пунктом відвідин стала фірма «Вінкор Ніксдорф», яка співпрацює з вишами у галузі досліджень та інформаційних технологій.

Наприкінці подорожі чоловічий квартет «Акорд» порадував слухачів новою концертною програмою
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Будинки військових ...
Наступна новина: У Володимирі-Волинському ...

КОМЕНТАРІ