В Івано-Франківську відбувся міжнародний юнацький турнір з дзюдо присвячений 100-річчю з дня народження С.Бандери

15.12.08 13:40 0 2853
13 грудня в манежі коледжу фізичного виховання відбувся традиційний міжнародний юнацький турнір з дзюдо присвячений 100-річчю з дня народження С.Бандери. Брали участь 120 спортсменів з Молдови, Румунії, Киргистану та 18 міст України.

В командному заліку перемогу здобула Івано-Франківська команда, друге місце у команди з Ужгорода, а третє місце виборола збірна команда з Молдови. Юні спортсмени змагались у 10-ти вагових категоріях з 34 кг до понад 73 кг. В індивідуальному заліку Івано-Франківці здобули по 2 медалі різного ґатунку, проте золоті нагороди дістались Харибаві Давиду у ваговій категорії до 73 кг, та Новіцкому Сергійю у ваговій категорії до 46 кг.

Переможці та призери отримали медалі Міськспорткомітету, призи від спонсорів та організаторів, а також грамоти Івано-Франківського міського Конгресу українських націоналістів, повідомляє прес-служба МВК.

Наступна новина: Своє викрадення юнак ...