Європейські інвестори не можуть відстояти свої права в українських судах – дослідження

Європейські інвестори не можуть відстояти свої права в українських судах – дослідження

17.07.13 07:06 0 674
Європейські інвестори не можуть відстояти свої права в українських судах і втрачають інтерес до інвестування в економіку країни. Про це ідеться у дослідженнях Європейської бізнес асоціації (ЄБА) щодо інвестиційної привабливості України. Дані за другий квартал цього року експерти ЄБА оприлюднили нині у Києві. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Виконавчий директор Асоціації Ганна Дерев’янко зазначила, що на тлі позитивних тенденцій, які бізнесмени спостерігають в Україні, наявні серйозні системні проблеми, до яких належить і вибіркове судочинство та корупція.

«Корупція є всюди в Україні, включно із судовою системою. Цього року Європейська бізнес асоціація фіксує більшу кількість звернень ділових кіл якраз тому, що бізнесмени не можуть захистити свої законні інтереси у судах», – зазначила Дерев’янко.

За її словами, іноземних інвесторів турбують також ігнорування прав бізнесу, адміністративний тиск на підприємців з боку чиновників, недосконалість управління й адміністративної системи країни у царині ведення бізнесу, тощо.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ