Перед реєстрацією Книги суб’єкт господарювання повинен внести на її титульну сторінку інформацію щодо моделі та заводського номера зовнішнього модема реєстратора розрахункових операцій (у разі його наявності в РРО), назву і адресу господарської одиниці, а також інформацію про місцезнаходження і місце проживання СГ. Після цього такі доповнення на титульній сторінці повинні бути засвідчені підписом посадової особи та печаткою відповідального підрозділу органу доходів і зборів.
Ведення розділів книг ОРО здійснюється суб’єктом господарювання відповідно до форми книги ОРО, встановленої Порядком № 614, яка таким суб’єктом господарювання була зареєстрована на РРО або господарську одиницю. При заповненні розділів книги ОРО за формою, встановленої Порядком №417, до внесення відповідних змін до чинного нормативно-правового акта, суб’єкту господарювання необхідно враховувати наступне.
У розділі 3 «Облік розрахункових квитанцій» книги ОРО на РРО у графі «Номери фіскальних чеків за контрольною стрічкою» вносяться дані першого фіскального чека на початок робочого дня та дані останнього фіскального чека перед виходом РРО з ладу, у графі 3 «Початок використання» та графі 4 «Закінчення використання» зазначається дата, час та серія, номер розрахункової квитанції. У розділі «Облік розрахункових квитанцій та руху готівки» книги ОРО на господарську одиницю: у графі 3 «Сума готівки» заповнюється інформацію про службове внесення та службову видачу, у графі 4 «Сума розрахунків» вносяться дані про загальну суму розрахунків та за ставкою ПДВ 20%.
Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 28 серпня 2013 року № 417, зареєстрованого у Мінюсті 19 вересня 2013 року, повідомляє Головне управління Міндоходів у Закарпатській області.
«
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Комунальники Тернополя ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...