Львівщина: художні роботи учнів Самбірської школи декоративно-ужиткового мистецтва відзначено нагородами на конкурсі «Сузір’я талантів»

Львівщина: художні роботи учнів Самбірської школи декоративно-ужиткового мистецтва відзначено нагородами на конкурсі «Сузір’я талантів»

17.12.13 10:11 0 758
12 грудня в приміщенні Центру культури та мистецтв Національного авіаційного університету (м.Київ), відбулося урочисте відкриття виставки дитячих робіт та пройшов Гранд-концерт переможців регіональних і міжнародних конкурсів «Сузір’я талантів»

Свято дитячої творчості, мата якого полягає у виявленні та підтримці творчо обдарованої молоді у різних видах мистецтва, зібрало учасників з 16 областей нашої держави та пройшло під патронатом Міністерства культури України.

Мистецькі здобутки Львівщини у «Сузір’ї талантів-2013» представляли учні КЗ ЛОР «Самбірська школа декоративно-ужиткового мистецтва».

Художні роботи трьох вихованців цієї школи - Любомира Баглея, Олега Бірецького та Валерія Строгуша (викл. Герич І.П.) були нагороджені дипломами за високу творчу майстерність.

Зазначимо, що даний захід відбувся відповідно до Указу Президента України від 28.12.2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ООН доправила перший ...

КОМЕНТАРІ