Коли гримлять гармати, музи...збирають кошти на порох

Коли гримлять гармати, музи...збирають кошти на порох

01.07.14 08:45 0 1123
Акція «Митці Волині – захисникам України» стартувала 29 червня на Театральному майдані. Неподалік сцени стояли скриньки для збору коштів, про це, на початку акції повідомили ведучі Юрій Кльоц та Яна Рамська. Також,пожертви можна було переказати на розрахунковий рахунок Волинської обласної громадської організації «Перспективи Волині» р/р 26002055500944 у Волинському ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк».

Зібрані кошти планують використати для придбання екіпіровки та захисного спорядження для бійців.

Марафон розпочали з молитви, яку прочитав отець Роман та молитовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» у виконанні вокального квартету «Автограф».

Окрім матеріальної, подбали також і про моральну підтримку військовослужбовців. Так, поряд з сценою діти малювали для військових. Вони самотужки запакували свої творіння у конверти, а згодом, відправлять їх українським військовим, які несуть службу у зоні АТО. Акцію здійснили вихованці шкільного клубу підприємництва «Step by step». Про це розповіла практичний психолог Підгайцівського НВК, тренер клубу Юлія Кожевнікова.

Також, на Театральному майдані, у пакети із написом «Добрі речі» збирали те, що лучани могли подарувати дітям переселенців, які перебувають у селі Дерно. Наразі там є 25 діток.

За матеріалами: Інформаційне агенство «Волинські Новини»

Джерело: Сім’я і Дім
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ