У Великих Гаях відбувся фінал ХХIV Сільських спортивних ігор Тернопільщини

У Великих Гаях відбувся фінал ХХIV Сільських спортивних ігор Тернопільщини

01.07.14 11:47 0 1238
Основна частина ХХIV Сільських спортивних ігор Тернопільщини відбулася у с. Великі Гаї Тернопільського району. За першість області змагалися команди, які здобули перемогу на районному етапі змагань.

Проведення такого заходу свідчить, що мешканці сіл і містечок не байдужі до занять фізичною культурою і спортом, адже учасниками сільських ігор на різних етапах стали понад 15 тисяч мешканців краю.

Хвилиною мовчання вшанували усі присутні пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих під час проведення антитерористичної операції.

Участь в урочистій церемонії відкриття ХХIV Сільських спортивних ігор Тернопільщини взяли заступник міністра молоді та спорту України, Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна, яка передала вітання міністра молоді та спорту України; представники влади області, керівники спортивних організацій краю.

Оскільки цього дня у Тернополі відбувався Олімпійський день, то не обійшлося без традиційного параду олімпійців та символічного запалення Олімпійського вогню.

Учасників змагань привітав голова облдержадміністрації Олег Сиротюк. У своєму виступі він зазначив, що Україна в непростій ситуації, але в жодному випадку ми не повинні зупинятися, жоден агресор не повинен зупинити життя у нашій державі. А те, що відбуваються спортивні змагання, турніри, свідчить про те, що ніхто не зможе поставити наш народ на коліна.

Олег Сиротюк наголосив, що популяризація занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя, відновлення спортивної інфраструктури наших міст, сіл і селищ, є одним із низки завдань, поставлених перед органами виконавчої влади краю.

«Вихідці з Тернопільщини неодноразово прославляли наш на чемпіонатах та змаганнях не тільки всеукраїнського, а й європейського та світового рівня, зазначив Олег Сиротюк. – Тому зараз ми маємо продовжжити славні традиції, започатковані у спорті на Тернопіллі. Україні потрібні сильні і відважні люди, здорова нація. Тільки тоді ми будемо непереможні. А шні сільські ігри - крок у досягненні цієї мети».

Очільник краю висловив подяку тренерам та всім, хто працює у сфері спорту, за знання і досвід, які вони передають підростаючому поколінню.

Проходили випробування у дев`яти видах спорту, серед яких - волейбол, міні-футбол, легка атлетика, перетягування канату, гирьовий спорт, армрестлінг, настільній теніс, змагання спортивних сімей.

Також відбулася фінальна зустріч з футболу між команда Теребовлянського і Зборівського районів

Турнір присвятили пам`яті колишнього голови обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Володимира Павліченка.

Загальнокомандний залік

ХХІV Сільських спортивних ігор Тернопільщини (станом на 1 липня 2014 року)

І місце – Кременецький район – 375 оч.

ІІ місце – Гусятинський район – 347 оч.

ІІІ місце – Борщівський район – 333 оч.

4 місце – Бучацький район – 331 оч.

5 місце – Теребовлянський район – 330,5 оч.

6 місце – Козівський район – 330,5 оч.

7 місце – Зборівський район – 320 оч.

8 місце – Тернопільський район – 307,5 оч.

9 місце – Чортківський район – 294,5 оч.

10 місце – Заліщицький район – 277 оч.

11 місце – Бережанський район – 270,5 оч.

12 місце – Шумський район – 260 оч.

13 місце – Підволочиський район – 228 оч.

14 місце – Монастириський район – 214 оч.

15 місце – Підгаєцький район – 201,5 оч.

16 місце – Збаразький район – 200 оч.

17 місце – Лановецький район – 191,5оч.

(Примітка: залишилося провести чемпіонати з гирьового спорту, перетягування каната та важкої атлетики).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 435 споживачів ПАТ ...
Наступна новина: Тернопілля: наталка Михно ...

КОМЕНТАРІ