Казахстан передав Україні гуманітарну допомогу для Донбасу

Казахстан передав Україні гуманітарну допомогу для Донбасу

12.01.15 10:35 0 857
Казахстан відправив гуманітарну допомогу східним регіонам України.

Про це повідомила прес-служба МЗС Казахстану.

У суботу представникам держслужби з НС України передан о продукти харчування на загальну суму 69 млн 727 тис. 875 тенге (поточний курс – 183,05/$1), зокрема 127 875 тис. банок м’ясних консервів, 40 тонн цукру, 150 тонн гречаної крупи і 36 тис. літрів олії, йдеться в поширеному прес-релізі зовнішньополітичного відомства.

Передання гуманітарного вантажу відбувалася у місті Сєверодонецьку Луганської області в присутності заступників голови Луганської обласної державної адміністрації та міжнародних організацій, зокрема, міжнародного комітету Червоного Хреста, УВКБ ООН, IRD «Міжнародна допомога і розвиток, ІНК», Фонду «Олександра Романовського», а також засобів масової інформації України та Казахстану.

Радник-посланник посольства Казахстану в Україні вручив українській стороні дарчий сертифікат і зазначив, що « Україна переживає складний період свого становлення і розвитку, і в такій ситуації Казахстан не може опинитися осторонь. У відповідності з дорученням президента Республіки Казахстан Н.А.Назарбаєва нужденним південно-східних регіонів України передано гуманітарний вантаж, що складається виключно з продуктів харчування на загальну суму понад 380 тисяч доларів США».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині у Козятині ...
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ