Рятувальники ДСНС України оперативно реагували на надзвичайні ситуації у період новорічних свят та Різдва Христового – Сергій Бочковський

Рятувальники ДСНС України оперативно реагували на надзвичайні ситуації у період новорічних свят та Різдва Христового – Сергій Бочковський

13.01.15 16:02 0 769
Рятувальники ДСНС України, відповідно до доручення Уряду, в період новорічних свят та Різдва Христового з 1 по 11 січня 2015 року несли службу в посиленому режимі з урахуванням особливостей проведення святкових заходів задля оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Про це повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

За словами Голови Служби, в основу роботи ДСНС України було покладено постійний моніторинг ситуації на всій території України і реагування на загрози.

“Для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж і подій формуваннями ДСНС України за період новорічних та Різдвяних свят здійснено більше 10 тисяч виїздів, у тому числі понад 1500 - на пожежі. Працівниками Служби проведено також профілактичні заходи на більше 7500 соціально значимих об’єктах з масовим перебуванням людей і об’єктах підвищеної небезпеки”, - зазначив Сергій Бочковський.

Він повідомив, що ДСНС України спільно з місцевими органами влади в місцях масового перебування людей, у тому числі на автошляхах та гірських перевалах для обігріву і надання допомоги населенню розгорнула 2500 пунктів обігріву, у яких організовано надання медичної допомоги та забезпечено гарячим харчуванням. За період свят до пунктів обігріву звернулося понад 15 тисяч осіб.

“Для забезпечення безперебійного транспортного сполучення, розчистки автомобільних доріг загального користування та надання допомоги водіям і пасажирам було залучено 3 тисячі осіб та 1600 техніки від центральних та місцевих органів влади. Зі снігових заметів вивільнено 6500 транспортних засобів, рятувальники евакуювали та надали допомогу близько 14 тисячам осіб. На основних гірських перевалах Карпат організовано чергування 45 осіб і 39 одиниць техніки ДСНС України та Укравтодору”, - зазначив Сергій Бочковський.

Крім того, в західних областях України органами виконавчої влади спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій було оперативно ліквідовано наслідки буревію. Вдалось уникнути людських жертв, максимально мінімізувати матеріальні збитки та оперативно надати допомогу потерпілим.

“Завдяки злагодженим діям центральних і місцевих органів виконавчої влади в Україні в період новорічних і Різдвяних свят не допущено виникнення жодної надзвичайної ситуації, а кількість подій, пожеж і негативних наслідків від них значно нижча від середніх показників характерних для цього періоду”, - зазначив Голова Служби.

Прес-служба ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Чернівецькі міліціонери ...

КОМЕНТАРІ