В Закарпатській області фахівці Головного управління розглянули 290 звернень громадян

В Закарпатській області фахівці Головного управління розглянули 290 звернень громадян

13.01.15 14:21 0 708
Фахівці Головного управління розглянули 290 звернень громадян

Спеціалісти Головного управління Держземагентства у Закарпатській області упродовж 2014 року розглянули 290 звернень громадян щодо вирішення проблемних питань у сфері земельних відносин. Порівняно з аналогічним періодом 2013 року кількість звернень громадян зменшилася, бо тоді становила - 310 звернень.

Зменшення кількості звернень громадян є результатом проведеної фахівцями Головного управління широкомасштабної інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно норм чинного законодавства у місцевих засобах масової інформації та на зустрічах з громадськістю.

Крім того, у 2014 році до керівництва Головного управління на особистий прийом звернулося 75 громадян, яким надано фахові консультації та допомогу у вирішенні земельних питань, а також розглянуто 30 звернень громадян, які надійшли з гарячої лінії.

Водночас фахівці територіальних органів земельних ресурсів області розглянули і надали роз'яснення на 7489 звернень громадян. Слід зазначити, що 3369 осіб побували на особистих прийомах керівників територіальних органів Держземагентства у Закарпатській області.

– Питання розгляду звернень громадян знаходиться на постійному контролі Головного управління Держземагентства у області. Всі звернення розглядаються без порушення встановленого законом терміну, – зазначив перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Володимир Токар. – Основні питання, які турбують громадян, – передача у власність та виділення земельних ділянок, надання роз'яснень земельного законодавства, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, порушення термінів розроблення землевпорядними організаціями документації із землеустрою, земельні спори.

Головне управління Держземагентства у Закарпатській області

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінниччині відбувся ...
Наступна новина: Тернопільська область: ...

КОМЕНТАРІ