Тіна Кароль роздяглася догола

Тіна Кароль роздяглася догола

07.09.08 10:30 0 8054
Грайливо скинувши білосніжну білизну, Тіна Кароль залишилася повністю голою. І, справді, навіщо приховувати таку красу? Заради мільйонів своїх шанувальників спокуслива блондинка вперше вирішила з'явитися в усій своїй красі в новому відеокліпі на пісню «Ніч», який знімав на кіностудії «Укрнаукфільм» Алан Бадоєв.

«Вмовляти Тіну знятися в голому вигляді довго не довелося, – зізнався «Шоу-бизнес.Ру» Алан Бадоєв. - Вона вловила мою ідею й загорілася. Але хочу розчарувати – відвертої «обнажонки» в кліпі не буде - це всього лише художня алегорія. Тіну буде показано в серпанку й півтонах. Весь кліп знято одним планом. Ідея зняти кліп у мінімалістичному стилі мені підказала сама пісня. Ми хотіли показати незахищеність людини, коли вона оголюється в момент інтимної близькості. Душевно вона залишається незахищеною в той момент, коли її залишає кохана людина й особливо в той момент, коли вона залишається сама на розтерзання цікавих поглядів. Це я й хотів показати в кліпі».

Однак отримати максимальне задоволення від інтимних зйомок красуні заважало тільки одне: низька температура в неопалюваному павільйоні. Після того, як техніка майданчика додала вогнику в гармати гарячого повітря, Тіна показала… Ну ви самі, напевно, вже здогадалися що.

«Я не хочу бути ще однією співачкою, яка роздяглася, все має мати якусь ідею, все має бути тонко й художньо, – ділиться, переводячи подих після чергової інтимної сцени, Тіна. - Я відмовила багатьом глянсовим журналу знятися в стилі ню. Роздягтися в кліпі для мене не було самоціллю. Просто кожен з нас одягає на себе певний образ і одяг, при цьому ховаючи під одягом свою суть, дитину в собі.

Адже діти приходять в цей світ без одягу. А ми так рідко можемо дозволити залишатися дітьми. До речі, я не припускала, що буду настільки оголена. Про те, що мені доведеться повністю роздягатися, я дізналася тільки на зйомках. Але, запевняю вас, ви не побачите мене голою! Тільки мої плечі, обличчя, контури тіла в серпанку».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 14)
Попередня новина: Вовки-розбійники знову ...
Наступна новина: "Карпатський медвідь" ...

КОМЕНТАРІ