Івано-Франківський коледж фізичного виховання залишиться самостійним навчальним закладом

Івано-Франківський коледж фізичного виховання залишиться самостійним навчальним закладом

18.02.09 12:00 0 4641
Міністерством у справах сім’ї молоді та спорту 11 лютого був виданий наказ, яким скасовувались попередні рішення Міністерства щодо перетворення Івано-Франківського коледжу фізвиховання на філію Львівського державного університету фізичної культури. Як повідомив на прес-конференції 17 лютого заступник начальника управління спорту ОДА Любомир Пасічняк, лише тверда послідовна позиція обласної державної адміністрації зумовила видання наказу, згідно якого Івано-Франківський коледж залишився самостійною навчальною установою, повідомляє прес-служба ОДА.

„Після письмового звернення голови облдержадміністрації та особистої зустрічі Миколи Палійчука з Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком останній підписав наказ, який остаточно поставив всі крапки над „і”, - наголосив Любомир Пасічняк.
У наказі, зокрема, йдеться:

- визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 15.10.2007 № 3680 "Про створення відокремленого структурного підрозділу Львівського державного університету фізичної культури" та від 20.01.2009 № 67 "Про додаткові
заходи щодо створення відокремленого структурного підрозділу Львівського державного університету фізичної культури".

Також наказом керівництву Івано-Франківського коледжу пропонується підготувати у тримісячний термін проект програми комплексного розвитку коледжу на період 2010-2015 рр. та, погодивши його з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією й Івано-Франківською обласною радою, подати на розгляд Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Любомир Пасічняк висловив думку, що уже за п’ять років на базі коледжу - без ліквідації коледжу - має бути створений інститут фізичної культури. „Такою базою, яку має наш коледж, не володіє фактично жоден навчальний заклад спортивної сфери ”,- повідомив журналістам Любомир Пасічняк.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 9)

КОМЕНТАРІ