Чорнильними «бомбами» по книгах

Чорнильними «бомбами» по книгах

24.02.09 09:30 0 1890
20 лютого невідомий підліток закидав пакетами з чорнилом книжкові розкладки в центрі Івано-Франківська та одночасно розкидав листівки від імені Західноукраїнського Коша ВО «Тризуб» імені Степана Бандери, в яких йшлося: «На Ваших торгових точках ми виявили ворожу за змістом літературу, яка ганьбить честь і гідність Української Нації та її славних синів та доньок».

Не обійшлося і без погроз: «Якщо Ви залишитесь байдужими до наруги над українською історією та пам’яттю і на ваших торгових точках й надалі буде знаходитися антиукраїнська література, то ми будемо вважати, що Ви свідомо підтримуєте ворожу імперську пропаганду на землі, рясно политій кров’ю мільйонів українців».

Ми звернулись за коментарем до голови івано-франківської обласної організації ВО «Тризуб» Олексія Щерби: «Ця акція є провокацією невідомих сил, які використовують чесний імідж «Тризубу». Наші хлопці не ховаються за анонімками».

Ворожа література, на думку організаторів боротьби з антиукраїнською літературою, це книга Олеся Бузини «Таємна історія України-Руси». Проте варто зауважити, що ця книга — не єдине антиукраїнське видання, а Бузина — не єдиний автор такого розряду. Тому фігурування лише його імені змушує задуматися: може, пан Бузина вирішив нагадати про себе?

Під час цієї акції завдано чималих збитків продавцям і попсуто не так зване антиукраїнське чтиво, а переважно дитячі книги та книги про УПА й історію України, розповіли нам продавці книг на розкладках. Завдати нищівного удару по так званих антиукраїнських виданнях так і не вдалося. Парадокс.

Окрім «бомбардування» книжкових розкладок чорнилом, умудрилися розбити цеглою вітрину книжкового магазину «Софія». Продавці з сумом підраховують збитки. Частина свідків цього своєрідного «теракту» висловлює думку, що це замовна акція, мета якої — дискредитувати в очах громадськості націоналістичні організації.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Піонерський» запал
Наступна новина: Нічний «заліт» «Беркута»: ...

КОМЕНТАРІ