Під стінами Луцькради знову зібрались підприємці

Під стінами Луцькради знову зібрались підприємці

25.02.09 11:00 0 2042
Перед початком 36-ої сесії Луцької міської ради депутатському корпусу було роздано проект звернення від підприємців, які ведуть торгівлю в павільйонах в районі Завокзального ринку між вулицями Карпенка-Карого і Кравчука.

Підприємці звертаються до Луцького міського голови Богдана Шиби та секретаря міськради Анатолія Бірюкова: «Враховуючи суспільну небезпеку та важливість справи, в результаті якої порушені майнові права 53 підприємців міста Луцька, просимо невідкладно внести на розгляд сесії Луцької міської ради питання про врегулювання конфлікту між ПФ «Скорпіон-сервіс» та СК «Луцька солідарність», який представляє інтереси підприємців міста Луцька».

З метою припинення беззаконня та запобігання соціального вибуху, підприємці вимагають від депутатів розглянути питання про надання СК «Луцька солідарність» земельної ділянки для обслуговування власних торгівельних павільйонів на умовах короткострокової оренди.

«Вважаємо, що кошти з оренди земельної ділянки, а це щонайменше 50 тисяч гривень щомісяця, в умовах кризи не повинні осідати на рахунку недобросовісного орендаря особі в особі ПФ «Скорпон-Сервіс», а поступати до місцевого бюджету для забезпечення потреб громади», − йдеться у зверненні.

Також звертаючись до посадовців, підприємці вимагають призупинити дію дозволу на виконання будівельних робіт, виданого ПФ «Скорпіон-сервіс» Держархбудінспекцією у Волинській області від 21 жовтня 2008 року, та визнати недійсними договори оренди земельних ділянок від 22 квітня 2002 року та 12 серпня 2004 року.

«Вимагаємо зобов’язати Департамент містобудування та управління земельних ресурсів дати конкретну відповідь куди і за яких обставин з карти міста Луцька зник проїзд між вулицями Карпенка-Карого та Кравчука, який перебував у комунальній власності міста Луцька», − пишуть підприємці.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: До книгарні привів не ...
Наступна новина: Cелянам ще ніколи не було ...

КОМЕНТАРІ