Мешканці п’яти сіл перекрили дорогу на знак протесту проти спорудження сміттєзвалища

Мешканці п’яти сіл перекрили дорогу на знак протесту проти спорудження сміттєзвалища

25.02.09 12:50 0 2701
25 лютого мешканці п’яти сіл Виноградівського району перекрили дорогу Коровичі — Мукачево, протестуючи в такий спосіб проти намагання районної влади спорудити сміттєзвалище поблизу села Широке. Про це УкрЗахідІнформ повідомила прес-служба БЮТ в Закарпатській області

Напередодні, у вівторок, 24 лютого, відбулася чергова сесія Виноградівської районної ради, на якій представники громад сіл Боржавського, Широкого, Великих Ком’ят, Оноку та Букового звернулися до депутатів з проханням провести місцевий референдум і лише за підсумками народного волевиявлення вирішувати, чи продовжувати реалізацію проекту, чи ні. Проте, більшість депутатів райради проігнорували прохання людей.

Не отримавши підтримки з боку обраних ними ж депутатів, селяни покинули зал засідань районної ради, однак пообіцяли, що не опустять рук і будуть боротися за справедливість доти, доки не відстоять свої законні права. Депутат фракції БЮТ Еміл Токач прокоментував голосування так: «В цьому проекті задіяні дуже серйозні кошти, а влада звикла ще з радянських часів, якщо керівництво собі щось вирішило, то вони це будуть втілювати в життя, не зважаючи на думку людей. Але часи змінилися, люди тепер відстоюватимуть свої права й доведуть, що з ними треба рахуватися».

Сьогодні, 25 лютого, мешканці п’ятьох сіл району зібралися разом та вирішили страйкувати, перекривши дорогу Коровичі-Мукачево. В такий спосіб вони бажають привернути увагу влади до проблеми будівництва полігону для звозу твердих побутових відходів і сподіваються все-таки, що влада району таки почує їхні вимоги.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Міністерство юстиції ...
Наступна новина: Лілі Аллен випадково ...

КОМЕНТАРІ