У Луцьку «прилюдний розстріл» собак спровокував акцію протесту

У Луцьку «прилюдний розстріл» собак спровокував акцію протесту

27.02.09 15:40 0 2482
Під стінами міської ради лучани влаштували акцію протесту, яку зомовило жорстоке вбивство безпритульних собак, що серед білого дня скоїли гицелі на території 33-го мікрорайону. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Акцію організувало Волинське товариство захисту тварин. Пікетувальники розповіли, що в понеділок, 23 лютого, о 12 годині у 33-му мікрорайоні міста поблизу Завокзального ринку гицелі на очах у людей розстрілювали бездомних псів. На транспарантах були зображені фото з наслідками злочину, а саме − калюжі крові на снігу.

Як зазначила одна з учасниць пікету, очевидцями жорстокої розправи стали особи, які доглядали за безпритульними тваринами з їх народження. «Ми хочемо домогтися, щоб гицелів «ліквідували», адже вони користуються варварськими методами: собак розтрілюють, а цуценят душать або труять. У цивілізованих країнах від такого давно відмовилися – там практикують стерилізацію. На сьогодні ми намагаємося самі стерилізувати тварин – це дуже дорого, тому хочемо отримати підтримку від влади», − розповіла дівчина.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ