На Рівненщині виявили один з найпотужніших в Україні конвертаційних центрів

На Рівненщині виявили один з найпотужніших в Україні конвертаційних центрів

03.03.09 18:20 0 2289
Слідчий відділ податкової міліції ДПА в Рівненській області розслідує справу про умисне ухилення від сплати податків на загальну суму майже 12,5 млн грн. Про це сьогодні, 3 березня, власкора ЗІКу повідомили у відділі податкової міліції ДПА Рівненщини.

За результатами слідчих дій та заходів, зазначається у повідомленні, припинено протиправну діяльність одного з найбільш потужних в Україні організованого злочинного угрупування, яке упродовж двох років надавало послуги з мінімізації сплати податків, безпідставному відшкодуванню ПДВ з бюджету та «конвертації» коштів десяткам підприємств з різних регіонів країни.

Під час проведення слідчих дій було затримано 17 осіб, 9 з яких перебувають під вартою, проведено 86 обшуків у тіньових офісах угрупування та житлових приміщеннях його учасників. У результаті вилучено 350 тис. грн, а також документи фінансово-господарської діяльності, комп'ютерну техніку, печатки, реєстраційні, установчі документи, чекові книжки та системи клієнт-банк понад 40 підприємств (у т.ч. з ознаками фіктивності), підконтрольних організованим злочинним угрупуванням, та зупинено видаткові операції з грошовими коштами по 44 рахунках, на яких заблоковано коштів на суму 1 млн 250 тис. грн.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Через газовий балон, ...
Наступна новина: Степан Хмара назвав ворогів ...

КОМЕНТАРІ