Члени кредитної спілки вимагають своїх грошей

Члени кредитної спілки вимагають своїх грошей

05.03.09 15:00 0 2585
Розгоряються пристрасті довкола діяльності кредитної спілки «Християнська злагода», яка має всі ознаки так званої фінансової піраміди. Перший тривожний дзвіночок пролунав у Тернополі, а минулого тижня – в Івано-Франківську. Тоді вкладники намагалися поспілкуватися з головою Івано-Франківської філії, щоб з’ясувати реальний стан справ, але їм це не вдалося. Зі своїми проблемами вони вирішили звернутися до засобів масової інформації та депутатів обласної і міської рад.

«Ще донедавна в рекламних оголошеннях на радіо і в інших засобах масової інформації нашим краянам пропонували зробити грошовий внесок на рахунок КС “Християнська злагода”, — пишуть у своєму зверненні вкладники. – Люди відгукувалися і віддавали свої кошти. Здавалося б, в надійні руки.

Якщо в минулому році все йшло, як мовиться, своїм ходом, тобто виплачувалися відсотки за вкладами депозитів і поверталися депозити, а в офісі КС «Християнська злагода» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 49/6 можна було бачити щоразу нових людей, то з січня цього року двері офісу для клієнтів несподівано на півмісяця було зачинено. Згодом звичайний робочий тиждень для працівників та відвідувачів скоротився до трьох годин короткого спілкування у вівторок та четвер, відсотки за вкладами виплачувати перестали, вклади, терміни яких завершилися, людям не повертали.

В ситуації, що склалася, звертаємося через засоби масової інформації до депутатів обласної та міської рад з проханням невідкладно створити спеціальну комісію з перевірки діяльності КС «Християнська злагода», адже на спільну заяву вкладників скликати загальні збори, заслухати фінансовий звіт керівництво філії КС її голова Ляхович В.В. відгукується майже погрозами. Дізнатися правду про дійсний стан справ в спілці вкладникам неможливо. Десятки зневірених громадян з районів області, а це переважно люди похилого віку, ветерани, інваліди праці, товпляться двічі на тиждень на східцях вузенького коридорчика, щоб побачити на власні очі оточеного охоронцями Ляховича В.В. і в черговий раз ні з чим повернутися додому. Просимо допомогти нам!

І. Рак, Л.Більська, С. Білик та інші».

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.wk.if.ua/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 5)

КОМЕНТАРІ