Антикризове містечко

Антикризове містечко

05.03.09 12:00 0 1879
Наприкінці минулого тижня біля будинку Івано-Франківської облдержадміністрації та міської ради появилося наметове містечко. Довкола п’яти наметів зібралося декілька людей – активістів Всеукраїнського народного антикризового спротиву. Хлопці кажуть, що готові стояти до тих пір, поки їх не почують представники влади. Поки що вони свого слова дотримують, бо стоять тут вже майже тиждень. У великому шатрі розпалено вогонь, біля нього рубають дрова.

– Ми зверталися у всі органи влади, починаючи від міських та обласних. У Києві нас повністю проігнорували. Біля Нацбанку нам дали зрозуміти, що ми нічого не доб’ємося. Сьогодні це є реакція на те, що нам нічого не можуть запропонувати, – каже голова громадського об’єднання «Народний антикризовий спротив» Віктор Неміш.

Подібні акції протесту відбуватимуться у Львові, Луцьку, Тернополі, Донецьку. «Антикризовики» готові стояти до того часу, поки не зміниться ситуація в державі.

В акції беруть участь підприємці, люди, котрі звільнилися з роботи, ті, хто не має можливості працевлаштуватися. Організатор акції протесту запевняє, що до них приєднаються і представники великих трудових колективів, яким затримали виплату заробітної плати.

– Ми розпочали свої протести ще з 4 лютого. Тоді на великому екрані в центрі міста ми транслювали фільм, в котрому чітко вказано, що фінансова криза в Україні – це схожа схема, під яку пустила Америку велика рецесія 30-х років. Україною зараз керують не наші люди, котрих ми обирали, а міжнародні банкіри, котрі й створили таку ситуацію. А політична та економічна ситуація в державі тільки це все роздула, – запевняє Віктор Неміш.

Активісти Всеукраїнського народного антикризового спротиву розпочали збір підписів людей, потерпілих від фінансової кризи. Щодня до наметового містечка підходять прості пересічні мешканці міста та області і зголошуються, що це політико-соціальне явище торкнулося і їхніх сімей. Організатори наметового містечка запевняють, що у них є певне порозуміння із представниками влади. Проте вимагають такого розуміння від вищого державного керівництва.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.wk.if.ua/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ