До Луцька привезуть корону короля Данила

До Луцька привезуть корону короля Данила

05.03.09 15:30 0 2099
В рамках відзначення 580-тої річниці з’їзду європейських монархів, в Луцьку демонструватимуть реконструкцію корони короля Данила. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

В обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи щодо підготовки відзначення річниці з’їзду європейських монархів в Луцьку, який відбувся у 1429 році. Під час наради розповіли, що на Волинь привезуть Корону короля Данила.

Як зазаначив заступник начальника управління культури та туризму Василь Ворон, наші сусіди-львів’яни, після того, як презентуватимуть корону у Софії Київській, віддадуть її до Луцька на 2 тижні. Орієнтовно пам’ятку привезуть у квітні. На разі невідомо, в якому музеї Луцька розмістять реліквію, це питання вирішуватимуть сьогодні. Заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Святослав Кравчук з цього приводу зауважив, що необхідно буде посилити охоронну у будівлі, де перебуватиме історична пам’ятка, і додав, що це дуже вагома подія, яка допоможе прикрасити відзначення річниці з’їзду монархів.

Серед заходів планують також театральне дійство в замку Любарта, яке інсценізуватиме коронацію. Учасники наради, під час обговорення, навіть розглянули ідею, що у дійстві використають справжню корону, проте подібну пропозицію одразу ж відкинули, адже пам’ятка зроблена із золота і коштує величезні гроші. Точну вартість дорогоцінного виробу дізнатися не вдалося. Пан Ворон з цього приводу лише зауважив: «Її сума – це сотні тисяч… Корона дуже дорога».

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Члени кредитної спілки ...
Наступна новина: На Волині вільні кошти слід ...

КОМЕНТАРІ