«Москалі знову загарбали наші гроші», – пікет «БМ Банку» у Львові. Фото

«Москалі знову загарбали наші гроші», – пікет «БМ Банку» у Львові. Фото

10.03.09 12:07 0 2616
Сьогодні, 10 березня, у Львові до офісу «БМ Банку», що на пл. Старий ринок, 8, вийшли обурені вкладники, яким не повертають депозити. Люди розгорнули плакати «Москалі знову загарбали наші гроші!», «Москва, коли ти наїсися?», «Банк Москви не віддає депозити».

За словами організатора акції Андрія Лалака, який поклав чималу суму на депозит «БМ Банку», він не може повернути свої заощадження. Він пояснив, що поклав гроші на депозит «Вільні гроші», який передбачав можливість забрати їх в будь-який момент.

Натомість, коли в жовтні вкладник спробував забрати депозит, банк відмовився повернути гроші, зіславшись на постанову Нацбанку. Далі Андрій Лалак звертався і в Нацбанк, і в прокуратуру, і в управління у справах захисту прав споживачів, однак він усюди отримав лише відписки. Окрім того, наприкінці грудня вкладник подав позовну заяву до Франківського районного суду, але дату судового розгляду ще досі не призначено.

Пікетувати «БМ Банк» прийшли також родичі, друзі та знайомі Андрія Лалака. Загалом близько 30 осіб. Вкладник погрожує продовжувати акцію протесту доти, поки не отримає свої гроші. «Сьогодні ми робимо останнє попередження жирним і ситим банкірам, а завтра ми за шкірку будемо витягувати їх ыз кабінетів, і хай тоді в своїх бідах винуватять тільки себе», – йдеться в заяві Андрія Лалака.

Водночас він запевнив, що буде діяти в межах чинного законодавства, проте знайде способи, як повністю заблокувати роботу банку і зробити йому антирекламу.

Довідка

ВАТ «БМ Банк» (ліцензія НБУ №223 від 02.09.2008) є українською дочірньою структурою одного з великих російських банків – «Банка Москви».

З грудня 2005 року головою правління ВАТ «БМ Банк» є Віталій Ломакович. До липня 2008 року він був членом виконкому Львівської міської ради.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ