На власній квартирі у Львові працівники СБУ затримали суддю Зварича!

На власній квартирі у Львові працівники СБУ затримали суддю Зварича!

10.03.09 08:00 0 2134
Увечері, 9 березня, співробітники УСБУ у Львівській області з спецпідрозділом «Альфа» затримали колишнього суддю Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича. Про це з місця події повідомив головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв.

Як повідомив Микола Савельєв, екс-суддю Ігоря Зварича працівники СБУ з групою «Альфа» затримали у Львові на вул. Тарнавського, 74-а – за місцем проживання утікача.

При операції затримання використали пожежну машину з високою драбиною. Одна група увірвалася у двері, інша – вибила вікно.

У квартирі Зварича були його дружина, мати дружини і дитина.

Коли Зварича вели до машини, Микола Савєльев звернувся до нього за коментарем, на що той відповів: «Всі коментарі ви почуєте на судових засіданнях».

Як повідомив 10 березня прес-секретар УСБУ у Львівській області Володимир Кривошея, Ігоря Зварича вже доправлено до Києва, де і відбуватимуться основні слідчі дії.

Довідка

Ігор Зварич, якого Рада суддів у Києві звільнила з посади Голови Львівського апеляційного адміністративного суду в п'ятницю, на даний момент перебуває у розшуку, – про це 15 грудня повідомили в прес-центрі управління Служби безпеки України у Львівській області.

Суддя Зварич, якому Генеральна прокуратура України висунула звинувачення у хабарництві й відкрила проти нього кримінальну сиправу за фактом одержання хабара в особливо великих розмірах, до п’ятниці перебував у приватній клініці «Богдан» на лікуванні. Після того, як Рада суддів у Києві спершу рекомендувала звільнити суддю Зварича від займаної посади, а потім ухвалила й звільнити, Ігор Зварич зник із клініки у Бірках під Львовом.

Отримавши звинувачення від Генеральної прокуратури, Ігор Зварич дав підписку про невиїзд слідчим оперативної групи, що складається із працівників Генпрокуратури та СБУ. Під варту Ігоря Зварича не брали, оскільки цьому перешкоджає його суддівська недоторканність. Зараз пана Зварича немає і у Львові. Поки його місцезнаходження правоохоронцям не відомо, тому вони вирішили оголосити його в розшук.

Зникнення судді Зварича у суспільстві викликає песимістичні підозри й сумніви, що справу до суду доведено не буде.

window.google_render_ad();
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)

КОМЕНТАРІ