Кріль привітав Тимошенко і Портнова з відновленням виборів у Тернополі

Кріль привітав Тимошенко і Портнова з відновленням виборів у Тернополі

11.03.09 18:00 0 1998
«Країна не житиме за правом Тимошенко і Портнова», – так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль рішення Тернопільського окружного адміністративного суду щодо відновлення виборів до Тернопільської облради. Про це сьогодні, 11 березня, повідомила прес-служба ЄЦ.

«Скасовувати вибори тільки з тієї причини, що ти боїшся їх програти – це шлях до тоталітаризму», – переконаний народний депутат. – «БЮТ і ПР хотіли у найкращих традиціях КПРС позбавити людей права вибору. За такою логікою, наступним їхнім кроком могло бути скасування процедури виборів взагалі і запровадження призначення «народних представників», як це було в СРСР часів воєнного комунізму».

«Після виборів для БЮТ у Тернопільській області нічого не зміниться. Вони як не вирішували проблеми області, маючи більшість та розваливши облраду, так і не вирішуватимуть, втративши владу», – зазначає лідер Єдиного Центру. – «Однак зміни можуть настати для жителів Тернопільщини, які нарешті матимуть шанс обрати дієздатну обласну раду».

«Це рішення суду мусить стати уроком для наших політиків», – наголошує Ігор Кріль. – «Закон та право громадян на вибір мають стояти вище від політичної доцільності. І як би ви не трималися за владу, останнє слово все одно буде за народом».

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)

КОМЕНТАРІ