Прорив нафтопроводу

Прорив нафтопроводу

12.03.09 11:20 0 3012
10 березня 2009 року о 14 годині 55 хвилин у селі Ясеновець Рожнятівського району стався порив перекачуючого нафтопроводу діаметром 219 мм Струтин-Долина НГВУ«Долинанафтогаз». Аварія спричинила витік нафти на поверхню ґрунту на пасовищі в урочищі «Верх» на землях, що належать сільській раді.

Отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, спеціалісти Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області одразу виїхали на місце події. Перевіркою встановлено, що загальна площа забрудненої території орієнтовно складає 2 тисячі м2, глибина просочування нафти в грунт – 6-8 см. Станом на 16 годину 10 хвилин того ж дня трубопровід було полагоджено, витік зупинено. Розпочато роботи по прибиранню території, які будуть тривати до повної ліквідації наслідків аварії.

На місці забруднення працівниками Держекоінспекції відібрано проби ґрунту. Після визначення об’єму вилитої нафтогазової суміші та отримання результатів аналізів будуть нараховані збитки, завдані навколишньому природному середовищу, повідомляє прес-служба Мінприроди.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Без паніки! Стипендія буде
Наступна новина: Опитування: Все більше ...

КОМЕНТАРІ