Опитування: Все більше українців відчуває на собі вплив кризи

Опитування: Все більше українців відчуває на собі вплив кризи

12.03.09 13:00 0 2294
Число українців, які відчули на собі вплив фінансової та економічної кризи, за останні кілька місяців збільшилося.

Такі дані соціологічного дослідження, проведеного Українським центром економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року, презентував на прес-конференції в Києві в четвер директор соціологічної служби Центру Андрій Биченко.

Так, 83,2% респондентів відповіло, що вони відчули кризу, 13,2% вважає, що кризу вони не відчули, і 3,6% не змогли відповісти на це питання.

За словами А.Биченка, кількість людей, які на своєму житті відчули кризу, у порівнянні із груднем збільшилася. У грудні цей показник становив 74%.

Експерт також відзначив, що дуже тривожним сигналом є погіршення якості харчування українців.

Так, 39,4% респондентів аважає, що якість харчування погіршилася, у той час як у грудні минулого року цей показник становив 31%. "Це свідчить про те, що проблеми, викликані кризою, впливають не тільки на сьогоднішній день, але й будуть впливати на майбутнє", - сказав А.Биченко.

Під час дослідження було опитано 2012 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та у Криму. Опитування здійснювалося в 129 населених пунктах, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://finance.ua/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прорив нафтопроводу
Наступна новина: Безробіття в Україні ще не ...

КОМЕНТАРІ