Луцькі базарники захищали торгові місця «живою стіною» жінок

Луцькі базарники захищали торгові місця «живою стіною» жінок

12.03.09 19:30 0 2511
Новий власник металоконструкції даху з накриттям та бруківки із торгово-пішоходної зони, що між вул. Карпенка-Карого та Кравчука, яке він купив у ПФ «Скорпіон-Сервіс», не зміг забрати своє майно, оскільки йому завадили підприємці, які торгують у цій зоні. Про це сьогодні власкора ЗІКу повідомили у прес-службі ПФ «Скорпіон-Сервіс».

За повідомленням прес-служби, майно було продане, оскільки «Скорпіон-Сервіс» готується до будівництва другої черги Торгового комплексу «Ювант», що має постати на місці цієї торгово-пішохідної зони. Рішення Луцького міськрайонного суду від 4 грудня 2008 року зобов’язало стягнути з боржника – ПФ «Скорпіон-Сервіс» - майно на користь нового власника – лучанина Ігоря Кравчука. На виконання цього рішення сьогодні, 12 березня, на торгово-пішоходну зону прибули представники виконавчої служби обласного управління юстиції та, за їх розпорядженням, працівники будівельної фірми «НЕП». Виконавча служба попросила підтримки у предстаників Луцького міськвідділу УМВС, із якими разом прибув начальник відділу Роман Крохмаль. Проте підприємці стали протестувати проти демонтажу конструкцій.

«На амбразуру» кинули десяток-другий жінок, які не дали правоохоронцям звільнити територію для виконання судового рішення», - розповіла прес-секретар ПФ «Скорпіон-Сервіс» Людмила Яворська.

«Я не кажу, що вони юридично праві. Вони захищають сім’ю, кредити, продавців», - сказав представникам виконавчої служби адвокат Віктор Веремчук, який представляє інтереси підприємців.

Після того, як правоохоронці не наважилися застосувати силу проти живої стіни з жінок-базарниць, представники виконавчої служби склали протокол про перешкоджання судовим виконавцям та відклали демонтажні роботи.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кохання по-буковинськи: ...
Наступна новина: В Ужгороді зібралися ...

КОМЕНТАРІ