У ПФ «Скорпіон-Сервіс» заявляють: Підприємці не виконують судові рішення

У ПФ «Скорпіон-Сервіс» заявляють: Підприємці не виконують судові рішення

13.03.09 11:00 0 1980
У приватній фірмі «Скорпіон-Сервіс» висловлюють свою стурбованість з приводу вчорашніх дій луцьких підприємців на торгово-пішоходній зоні, що між вулицями Карпенка-Карого та Кравчука, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Як повідомила у коментарі прес-секретар ПФ «Скорпіон-Сервіс» Людмила Яворська, готуючись до будівництва другої черги Торгового комплексу «Ювант», «Скорпіон-Сервіс» продала металоконструкцію даху з накриттям та бруківку із торгово-пішоходної зони, що між вулицями Карпенка-Карого та Кравчука. Проте забрати своє майно новий власник не може – цьому заважають підприємці, які без будь-яких законних підстав продовжують «базарювати» на орендованій «Скорпіоном» у місті території. За словами пані Яворської, авторитетним для підприємців не стало навіть відповідне рішення Луцького міськрайонного суду від 4 грудня 2008 року, яке зобов’язало стягнути з боржника (ПФ «Скорпіон-Сервіс») майно.

Як відомо, вчора 12 березня 2009 року, аби реалізувати це судове рішення на торгово-пішоходну зону прибули представники виконавчої служби обласного управління юстиції та за їх розпорядженням працівники будівельної фірми «НЕП». Також виконавча служба попросила підтримки (захисту) своїх дій у представників Луцького міськвідділу УМВС, із якими разом прибув начальник відділу Роман Крохмаль.

«Цікаво, що «активісти» так званого «руху опору», зокрема, Олександр Пасечник, Євген Гончарук та Володимир Гвоздик залишалися осторонь, а «на амбразуру» кинули десяток-другий жінок, які гвалтом, істериками та звинуваченнями у заангажованості не дали правоохоронцям звільнити територію для виконання судового рішення, – розповідає Людмила Яворська.

Також прес-секретар ПФ «Скорпіон-Сервіс» повідомила, що навіть адвокат підприємців Віктор Веремчук зізнався у сумнівності юридичної правоти останніх, проте зазначив, що «вони захищають сім’ю, кредити, продавців».

«Після сьогоднішніх подій виникає сумнів, що хтось понесе відповідальність за зрив виконання судового рішення», – стверджує пані Яворська.

До речі, як стало відомо «Волинській правді» , сьогодні о 11.00 в приміщенні сесійного залу Луцької міської ради має відбутися засідання тимчасової депутатської комісії з урегулювання питання подальшої долі підприємців, що мають торгові павільйони в районі Завокзального ринку між вулицями Карпенка-Карого і Кравчука.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Затримано самодіяльного ...

КОМЕНТАРІ