«Народна самооборона» вимагає українських презервативів – для всіх

«Народна самооборона» вимагає українських презервативів – для всіх

16.03.09 14:50 0 1885
Дистриб’ютори не забезпечать Україну дешевими презервативами. У цьому переконана народний депутат Катерина Лук’янова. Про це сьогодні, 16 березня, ЗІК повідомила прес-служба Громадянського руху «Народна Самооборона».

Так народний депутат Лук’янова прокоментувала заяву директора фонду «Антиснід» О.Руднєвої стосовно досягнутої з дистриб’юторами презервативів домовленості про зниження цін на цю продукцію. «Чудово, що фонд «Антиснід» курує цей напрямок, його обов’язок – займатися цим спрямуванням. Але насправді тільки вітчизняне виробництво може знизити ціни на латексну продукцію до прийнятного рівня», – відмітила К.Лук’янова. З її слів, зараз продукція вітчизняного виробника на ринку України представляє не більше 17%.

«Дистриб’ютори – це чудово, але вони представляють інтереси іноземних виробників, і ціна такої продукції в будь-якому разі буде вищою», – аргументувала Лук’янова.

«Вітчизняні виробники мають на виході продукту набагато меншу ціну: 2-3 гривні за пачку. Тобто 1 гривню за 1 шт. Дистриб’ютори такої ціни виставити не можуть. Тому всі наші зусилля, в тому числі і фонду «Антиснід», мають спрямуватися на те, щоб в Україні з’явилась дешева якісна продукція саме українського виробництва у необхідній кількості», – відмітила Лук’янова.

Вона звернулася до власників роздрібних торгівельних мереж з проханням «відпустити ринок і впустити на полиці вітчизняного виробника».

Лук’янова вважає, що зараз «штучно створюються такі умови, коли вітчизняний виробник не може увійти до торгівельних мереж». Нардеп заявила, що «хтось лобіює інтереси дистриб’юторів, у тому числі і в Верховній Раді України».

Відтак «Народна самооборона» обіцяє контролювати ціни на латексні вироби, доки вони не стануть прийнятними.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Замучені безгрошів’ям ...
Наступна новина: Тернопіль навчить Україну, ...

КОМЕНТАРІ