Ющенко та Яценюк привітали потенційних інвесторів Буковини

Ющенко та Яценюк привітали потенційних інвесторів Буковини

11.07.08 17:23 0 2410

У Чернівцях розпочав роботу перший Міжнародний інвестиційний форум «Буковина інвестиційна», який буде працювати до 13 липня. На його адресу надійшли вітальні телеграми від Президента України Віктора Ющенка та Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка. Форум приурочено до 600-річчя Чернівців. Про це сьогодні, 11 липня, повідомив ЗІК.

У роботі Форуму «Буковина інвестиційна» беруть участь представники партнерських регіонів Буковини з Австрії, Румунії, Польщі, Німеччини, українського центру сприяння розвитку іноземного інвестування «Invest Ukraine», Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації, Представництва Німецького технічного співробітництва «Німецька співпраця заради розвитку», товариства « Австрія. Україна. Туризм», потенційні інвестори з Росії, США, Польщі, Австрії, Німеччини, Румунії, Казахстану та Кореї, вітчизняні інвестиційні компанії та банки.

Упродовж двох днів на Форумі працюватимуть секції «Інвестиційна привабливість міста Чернівці», «Презентація агропромислового комплексу», «Презентація лісового та мисливського господарства», «Туризм і рекреація», в Європейській залі представлятимуться інвестиційні проекти, діятиме експозиційна виставка.

На розгляд учасників Форуму його організатори представлять 68 інвестиційних проектів , для реалізації яких потрібно півтора мільярда доларів.

На розгляд учасників Форуму його організатори представлять 68 інвестиційних проектів , для реалізації яких потрібно півтора мільярда доларів. Цими пропозиціями зацікавилися інвестори з 13 країн , зокрема з Росії, США, Польщі, Австрії, Німеччини, Румунії, Казахстану та Кореї, вітчизняні інвестиційні компанії та банки.

Під час Форуму буде нагороджено членів «Клубу лідерів якості Буковина», підписано «Буковинський меморандум» представниками регіонів - переможців Всеукраїнського проекту «Сім чудес України».
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За добу на Тернопільщині ...
Наступна новина: Найдорожчі авто Рівного

КОМЕНТАРІ